Noutăţi

15.03.2016 12:15

Manchester City - Dinamo Kiev, la Canal 3

După Real şi PSG, astăzi vom afla numele a încă două echipe care merg în sferturile Champions League. Dinamo Kiev speră într-o minune în returul cu City care se joacă în Anglia. Meciul va fi transmis în direct, la Canal 3, de la ora 21:45.

Băieţii lui Rebrov trebuie să bată miliardarii de la Manchester City cu cel puţin 3 la 0. Sau să repete scorul din tur, 3 la 1, doar că în favoarea lor şi sa trimită partida în prelungiri. Kievenii nu au nici statistica de partea lor. Nu au câştigat niciodată în toate cele 13 partide jucate în Anglia. "Cetăţenii", însă, sunt aproape de o calificare istorică în sferturile Ligii Campionilor.

Manchester City - Dinamo Kiev se joacă în această seară, în direct, la Canal 3 de la 21:45.

La aceeaşi oră, Atletico Madrid joacă returul cu PSV Eindhoven, după 0 la 0 în prima manşă. Olandezii s-ar mulţumi în această seară cu o remiză în care să se marcheze.

Sursa Foto: unian.info